İletişim Sorumluları Müşteri Hizmetleri

Sorularınız İçin Bize Ulaşın:

Amazon Gelir Ortaklığı Programı şu anda self-servis kayda açık değildir. Bunun için birkaç hafta sonra tekrar deneyebilirsiniz. Eğer Amazon Gelir Ortaklığı Programı üyesiyseniz, aşağıdaki menüden seçiminizi yapıp sorunuzu gönderebilirsiniz.
Lütfen Amazon.com.tr Gelir Ortaklığı Programı hesabınıza ait e-posta adresini girin. Eğer bu adrese artık erişiminiz yoksa ya da henüz Gelir Ortaklığı Programına kayıt olmadıysanız, lütfen alternatif bir e-posta adresiyle yorumlarınızı iletin.
Bu hesabı kurmak için kullanılan addır.
Amazon Influencer tanıtıcınız, mevcut sosyal medya tanıtıcılarınıza göre otomatik olarak oluşturulur ve yalnızca özel durumlarda (örneğin, size rastgele oluşturulan bir tanıtıcı atanmışsa veya sosyal medya kanalınızın adını değiştirdiyseniz) değiştirilebilir. Tanıtıcınızı değiştirme talebinizi açıklamak için lütfen aşağıdaki formu kullanın.
Kutuya gördüğünüz karakterleri yazarak, Amazon'un otomatik veya alfabetik form gönderimlerini engellemesine yardımcı olursunuz. Bu, dolandırıcılık ve tacizi önlememizi sağlar, böylece tüm müşterilerimize yüksek kaliteli bir hizmet sunmaya devam edebiliriz.
Tüm talepler incelemeye tabidir. Onaylanan talepler için 7-10 iş günü içinde e-posta ile bildirimde bulunulacaktır.