Türkiye

Hesap DormansiBaşvurduktan sonra Gelir Ortaklığı bağlantılarınızın birinden satış yapmak için 180 gününüz olacak.

Üç nitelikli satışı bildirdiğinizde başvurunuzu bir veya iki gün içinde değerlendirecek ve kararımızı size bildireceğiz. Programın amacı iyi yapılandırılmış, orijinal ve yerleşik içerik aracılığıyla trafik oluşturmak için hazırlanmış sitelere sahip gelir ortaklıklarıyla bağlantı kurmaktır. Amazon ve gelir ortağı arasında iki tarafın da faydasına olan bir ilişki kurmanın temelinde bu vardır. Sitenizi kurduğunuzda yeniden başvurmanızdan memnuniyet duyarız.

Başvurunuz gönderildikten sonraki 180 gün boyunca yeterli sayıda nitelikli satış yapılmaması durumunda başvurunuz geri çekilebilir. Reddedilen hesabınızı veya Gelir Ortaklığı Kimliğinizi yeniden eski haline getirmemiz mümkün değildir.

Başvuru Kabul Edildikten Sonra

Herhangi bir aydan önceki 3 yıl içinde herhangi bir komisyon geliri kazanmadıysanız o ayın ilk gününde sizden bir hesap bakım ücreti talep edebilir ve bunu tahakkuk eden ödenmemiş komisyon gelirinizden düşebiliriz. Bu hesap bakım ücreti 10 TRY veya hesabınızdaki tahakkuk eden ödenmemiş komisyon geliri kadar (hangisi daha düşükse) olacaktır. Ek olarak hesabınızdaki tahakkuk eden ödenmemiş komisyon geliri ülke yasalarına göre devlet kurumlarına intikal etmiş olabilir. Bu işlemi yapmamızın ardından hesabınız bekleme moduna alınmak üzere kapatılacaktır.

Ne düşünüyorsunuz?

Amazon Gelir Ortaklığı Programı Merkezi web sitesi hakkında öneri veya yorumlarınız var mı? Bize ulaşın.