Türkiye

Tam Erişimli Kullanıcı E-posta Adresini Değiştirme

Şu adımları tamamlamak için hesap sahibi (Tam Erişimli kullanıcı) olmanız gerekir:

  1. Yeni e-posta adresinizi yeni bir kullanıcı olarak eklemek için mevcut e-posta adresinizle ve ilişkili şifre kombinasyonuyla Gelir Ortaklığı Merkezi’nde oturum açın.
  2. E-posta adresinizin üstüne gelin ve Hesap Ayarları (Account Settings) öğesine tıklayın.
  3. “Kullanıcıları Yönet” sayfasına gitmek için “Hesap Kullanıcılarını Yönet”e tıklayın.
  4. “Kullanıcı Ekle”ye (Add Users) tıklayın
  5. İlk giriş alanına yeni e-posta adresinizi girip Davet Gönder (Send Invitation) öğesine tıklayın. Yeni e-posta adresinize, Gelir Ortaklığı Hesabı kullanıcısı olmak için bir e-posta daveti gelecek. Gelir Ortaklığı Merkezi’nde oturumunuzu kapattığınızdan emin olun.
  6. Davet e-postasında bulunan bağlantıyı kullanarak hesabınızı Gelir Ortaklığı Merkezi’nde etkinleştirin.
  7. Gelir Ortaklığı Merkezi’ne geri dönüp eski e-posta adresinizle oturum açın.
  8. “Kullanıcıları Yönet” (Manage Users) sayfasına tekrar gidin. Artık yeni e-posta adresinizi Güncel Kullanıcılar (Current Users) altında görüyor olmalısınız.
  9. Yeni e-posta adresinizi hesabınızın birincil adresi yapmak için, kullanıcı rolü açılır menüsünü “Tam Erişim” olarak değiştirin ve Değişiklikleri Kaydet'e (Save Changes) tıklayın. Yeni e-posta adresiniz artık Gelir Ortaklığı hesabınızın birincil bağlantısı olacaktır.
  10. Eski e-posta adresinizi kaldırmak için yeni e-posta adresinizi ve şifrenizi kullanarak Gelir Ortaklığı Merkezi’nde oturum açın. Hesap Ayarları’nı (Account Settings) seçip “Hesap kullanıcılarını yönet” (Manage account users) sayfasına gidin. Eski adresinizin yanındaki “Sil” (Delete) seçeneğini işaretleyip onaylamak için “Değişiklikleri Kaydet”e (Save Changes) tıklayın.

Ne düşünüyorsunuz?

Amazon Gelir Ortaklığı Programı Merkezi web sitesi hakkında öneri veya yorumlarınız var mı? Bize ulaşın.