Türkiye

Mobil Uygulama Deneyimine PAAPI Entegrasyonu

PAAPI Lisans Sözleşmesi’nin 4.(e) maddesine göre: Önceden sarih yazılı onayımız olmaksızın, İnternet’in etkin olduğu herhangi bir televizyonda (ör. GoogleTV, Sony Bravia, Panasonic Viera Cast, Vizio Internet Apps) veya televizyon alıcı kutusunda (ör. dijital video kaydediciler, kablo kutuları, uydu alıcılar, video oynatıcılar, blu-ray oynatıcılar, dvd oynatıcılar) ya da cep telefonunda veya elde taşınan başka bir cihazda kullanılmak üzere tasarlanan ya da bu şekilde kullanılması beklenen herhangi bir site ve uygulama üzerinde veya söz konusu site ve uygulamalarla bağlantılı olacak şekilde hiçbir Ürün Reklamı İçeriğini kullanamazsınız (Bu yasak, cep telefonunda veya elde taşınan başka bir cihazda kullanılmak üzere tasarlanmamış olan veya bu şekilde kullanılması beklenmeyen, ancak söz konusu cihazlar aracılığıyla erişilebilen hiçbir site için geçerli değildir. Tablet üzerinden bir İnternet tarayıcısı aracılığıyla erişilen, mobil için iyileştirilmemiş bir site buna örnek gösterilebilir).

Rehber:

Yukarıdaki ifade, neredeyse yalnızca mobil uygulamalar için geçerlidir. Henüz Mobil Uygulamaların bir anlaşma değişikliği imzalamadan Amazon reklam bağlantısı içermesine onay verilmez. Mobil uygulamalarda onaysız bir şekilde Amazon bağlantısı oluşturmak sahteciliğe girer ve kurallarımızı ihlal eden gelir ortaklığı hesabı, PAAPI erişimine kapatılır.

Çoğu durumda, sitenizi telefondan ziyaret eden kullanıcılara Amazon reklam bağlantıları gösterebilirsiniz. Ancak cep telefonunda veya elde taşınan başka bir cihazda kullanılmak üzere tasarlanan ya da bu şekilde kullanılması beklenen siteler bu konuda stisnadır.

Ne düşünüyorsunuz?

Amazon Gelir Ortaklığı Programı Merkezi web sitesi hakkında öneri veya yorumlarınız var mı? Bize ulaşın.